Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies Ochrana osobných údajov

Odstraňovač dymových živíc rada produktov

Vysokokoncentrované intenzívne čistiace prostriedky z rady Odstraňovač dymových živíc na odstraňovanie aj tých najodolnejších nečistôt, ako sú zvyšky dymových živíc a spálené tuky a oleje, rastlinné a minerálne oleje, proteínové zvyšky. Efektívne čistia strojové komponenty a diely od výrobných zvyškov, ale aj mazivá z valčekových a guličkových ložísk.

Čistiace prostriedky na báze vody, bez fosfátov a rozpúšťadiel.

Odstraňovač dymových živíc nepenivý a DB odstraňujú aj najodolnejšie nečistoty a sú používané hlavne v údržbe.

Obidva čistiace prostriedky sa používajú predovšetkým v strojových aplikáciách, pretože sú nízkopenivé a ich optimálny čistiaci výkon je pri teplote cca. 60 °C. Používané sú hlavne v jedno- a viackomorových čistiacich zariadenia HTW, čistiacich zariadeniach trubiek, chladičov a výmenníkov tepla RWR, v ponorných a ultrazvukových čistiacich zariadeniach. Aplikujú sa v zriedenej forme, čo zaručuje hospodárnosť čistiaceho prostriedku.

Odstraňovač dymových živíc DB je schválený Deutsche Bahn AG a je používaný pomocou špeciálnych čistiacich systémov na čistenie vlakov a ich komponentov.

Odstraňovač dymových živíc bol špeciálne vyvinutý predovšetkým na odstraňovanie pretrvávajúcich nečistôt, ako sú tuky, oleje a dymové živice v oblastiach potravinárskeho priemyslu, a má certifikát NSF. Takže je vhodný pre použitie pri čistení udiarní, profesionálnych kuchýň, jedální. Účinne čistí filtre, odsávače, digestory a pece. Je pripravený na okamžité použitie a pri nastriekaní vytvára aktívnu penu na znečistených plochách.

Viac

VÝHODY

  • vysokokoncentrovaný čistiaci prostriedok na báze vody
  • bez obsahu fosfátov a rozpúšťadiel
  • použitie pri údržbe strojov a ich komponentov
  • vhodný pre potravinársky priemysel
  • na odstraňovanie odolných znečistení, ako sú zvyšky dymových živíc, spálených olejov a tukov
  • Odstraňovač dymových živíc nepenivý pre strojové aplikácie 
  • Odstraňovač dymových živíc s aktívnou penou pre manuálne aplikácie
PRODUKTY
Vorteile
Odstraňovač dymových živíc
-
Odstraňovač dymových živíc nepenivý
-
Odstraňovač dymových živíc DB
-