Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies Ochrana osobných údajov

Zodpovednosť

Už dlhšie ako 30 rokov sa osvedčuje náš “zelený koncept”.

Zabezpečujeme alternatívne systémové riešenia v oblasti povrchových technológií s osobitným dôrazom na udržateľnosť a bezpečnosť práce a zdravia (OSHE) bez toho, aby bola narušená efektivita.

Naše umývacie zariadenia BIO-CIRCLE stelesňujú tento koncept; v dôsledku toho si vybudovali úspešnú pozíciu lídra v inováciach na trhu v tejto oblasti. 

Naše systémové riešenia sú vždy založené s cieľom  znížiť nebezpečenstvo, dosiahnuť úsporu energie a  dôkladné, efektívne výsledky čistenia. Preberáme zodpovednosť a preto kladieme dôraz na využívanie obnoviteľných zdrojov a snažíme sa nahrádzať nebezpečné látky.  Preto je veľká časť našich výrobkov bez- alebo so zníženým obsahom prchavých organických zlúčenín (VOC) a nepodlieha povinnosti označovania podľa nariadenia CLP. Navyše práca s našimi čistiacimi systémami je pre užívateľov jednoduchá a nie je fyzicky namáhavá.

Integrované obehové systémy uľahčujú dlhšiu životnosť čistiacej kvapaliny. Navyše naše nízkoteplotné čistiace prostriedky sú energeticky úsporné, pretože poskytujú vynikajúci čistiaci výkon už pri izbovej teplote.

Uvedomujeme si zodpovednosť za naše životné prostredie, a preto sme v roku 1996 implementovali plne integrovaný systém environmentálneho manažmentu, ktorý bol certifikovaný LRQA, v súlade so zásadami celosvetovo uznávanej normy DIN ISO 14.001. Ako ekologicky orientovaná spoločnosť nepripisujeme pridanú hodnotu len optimálnym vlastnostiam výrobku, ale aj jeho maximálnej kompatibilite so životným prostredím a ochranou zamestnancov.

Certifikát zároveň potvrdzuje, že zodpovedne nakladáme so zdrojmi: so surovinami používanými vo výrobe, s energiou a vodou, ako aj s odpadovými látkami. 

Sme kompetentným partnerom pre efektívne čistenie a zváranie. Naša spoločnosť disponuje  vlastným predajným tímom, vlastnou výrobou, aplikačnými technológiami a oddelením výskumu a vývoja (R & D).

Naši zákazníci sú naša budúcnosť.

Máme vytvorenú sieť partnerov a predajcov v 55 krajinách a naše systémové riešenia distribuujeme po celom svete.

Ženie nás snaha o neustále zlepšovanie a inovácie orientované na zákazníka.

Nezabúdame na záujmy a ciele našich zákazníkov a nikdy neprestaneme pracovať na vývoji a zdokonaľovaní našich systémov, výrobkov a technológií.

Naši zákazníci nám pomáhajú optimalizovať existujúce procesy, rozvíjať alternatívy a riešenia, ktoré umožňujú robiť ich prácu ešte lepšie.

Neponúkame len individuálne riešenia, ale aj kompletné systémové riešenia, ktoré sú používané pri čistení najrozmanitejších povrchov v rôznych pracovných odvetviach.

Reagujeme na konkrétne požiadavky našich zákazníkov. Okrem minimálnych dodacích lehôt sa zameriavame aj na intenzívnu starostlivosť o zákazníka a konzultácie poskytované našim vyškoleným tímom. Touto cestou poskytujeme našim zákazníkom komplexné služby.

Zákazníci môžu získať ucelenú predstavu o našich produktoch a systémoch v sieťach predajcov a servisných technikov. Navyše, v našich predajných sieťach sa v spolupráci s našimi zákazníkmi vyvíjajú pre nich najefektívnejšie systémové riešenia. Ďalej ponúkame ukážky a školenia pre našich zákazníkov a dealerov priamo v našej centrále.

Naše laboratórne a technické oddelenie v centrále je schopné urobiť analýzy kontaminovaných súčiastok alebo čistiacich kúpeľov.

Náš zákaznícky servis ochotne poradí s prípadnými otázkami a poskytne aplikačno-technologické poradenstvo, či konzultácie týkajúce sa produktov.

Vďaka pravidelným školeniam, seminárom a stretnutiami udržiava náš tím krok s novými procesmi, výrobkami, systémami, technológiami a ich aplikáciami.

Kontakt

Podporujeme našich zákazníkov a odborne im pomáhame v každom aspekte. Neváhajte využiť naše odborné poradenstvo - kontaktujte nás!

  • Tel.: +421(0)2 44 88 59 27
  • E-Mail: office@bio-circle.sk

Kontaktujte nás