Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies Ochrana osobných údajov

Veľtrhy a výstavy

Veľtrhy a výstavy spájajú krajiny, kontinenty a národy. Iba záujem návštevníkov z celého sveta prebúdza život na veľtrhoch 

Brigit Große, generálny riaditeľ Bio-Circle Nemecko

Nemecko je jedným z popredných svetových organizátorov veľtrhov a výstav. Päť z desiatich hlavných veľtrhov sú organizované v Nemecku.

Od roku 1990, kedy sme sa zúčastnili na veľtrhu v Hannover prvýkrát, počet národných aj medzinárodných veľtrhov rastie z roka na rok. Hannoverský veľtrh je najvýznamnejšia priemyselná výstava na svete, s najväčšími výstavnými priestormi a je pre nás najdôležitejším východiskovým štartom pre výstavnú sezónu. Medzinárodné výstavy ako je táto nám umožňujú budovať globálnu sieť.

Naše čistiace prostriedky a systémy sú ideálnym riešením pre celý rad priemyselných odvetví.

Naše produkty vystavujeme ročne až  na 15 veľtrhoch. Niektoré z hlavných veľtrhov sú:

  • InnoTrans v Berlíne - medzinárodný veľtrh pre dopravnú techniku  
  • EuroBLECH v Hannoveri - jedna z najdôležitejších výstav pre spracovanie plechu 
  • Zvárací veľtrh v Essene - obrovský odborný veľtrh pre zváranie,rezanie a priemysel náterových hmôt
  • Parts2clean v Stuttgarte - priemyselné diely a povrchové čistenie

Na európskej “Coatings Show” v Norimbergu, miestom stretnutí odborníkov z oblasti náterového priemyslu, sme predstavili náš najnovší systém - PROLAQ, čistiaci systém pre aplikácie náterov a nástrojov pre nanášanie.

Naši vyškolení odborní poradcovia Vám odpovedia na vaše otázky.

"Vezmite štetec do svojich rúk!"

Príďte sa pozrieť k nám do výstavného stánku, ako naše inovanítvne umývacie zariadenia BIO-CIRCLE s obehovým systémom a bez označenia čistia. Sami sa v priebehu výstavy presvedčte o výrobku a dohodnite si stretnutie alebo demo priamo u Vás.

Pre ďaľší vývoj a budúcnosť sme v neustálom kontakte s našimi zákazníkmi.  My ako výrobcovia môžeme na základe Vášho spätného názoru neustále zlepšovať naše produkty a zistiť tak, aké inovácie trh potrebuje. Naším cieľom je zhromažďovať nové nápady a realizovať priania našich zákazníkov!

Pre nás ako spoločnosť sú špecializované veľtrhy veľmi dôležité. Slúžia nielen k stretnutiam s partnermi, ale aj na  prezentáciu a zavedenie nových inovatívnych produktov. Vernosť zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá. Radi privítame existujúcich i nových zákazníkov na návšteve nášho výstavného stánku.

"Ukážka"

IMG_3276

Náš zelený stánok nemôžete  na veľthoch obísť. U nás je všetko pod heslom "MAKING GREEN WORK ". Tak isto teraz zahŕňa naše pobočky a partnerov v 55 krajinách. Zúčastňujeme sa na dôležitých výstavách v zahraničí, napríklad WELDEX v Rusku, HI v Dánsku, alebo Elmia vo Švédsku. Takže budete mať vždy miestneho partnera, s ktorým môžte konzultovať vaše požiadavky v rodnom jazyku.

Tešíme sa na Vašu návštevu nášho výstavného stánku.

 

Kontakt

Podporujeme našich zákazníkov a odborne im pomáhame v každom aspekte. Neváhajte využiť naše odborné poradenstvo - kontaktujte nás!

  • Tel.: +421(0)2 44 88 59 27
  • Fax .: +421(0)2 44 88 59 27
  • E-Mail: office@bio-circle.sk

Kontaktujte nás