Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies Ochrana osobných údajov

Služby

Vývoj na trhu si vyžaduje dôsledné uplatňovanie podnikovej politiky orientovanej na budúcnosť.

Kladieme dôraz na individuálny prístup a kvalifikované poradenstvo v oblasti technologických aplikácií, čo je dôvod, prečo vysoko podporujeme ďalšie vzdelávanie našich zamestnancov.  V priebehu rokov sa náš výkonný tím etabloval tak ďaleko, že presne vie, čo naši zákazníci vyžadujú, nachádza inovatívne riešenia pre celý rad aplikácií cez nepretržitú optimalizáciu.

Naša prezentácia v Európe i vo svete nám umožňuje hneď na začiatku identifikovať priania zákazníkov, takže sme schopní rýchlo a pružne reagovať na rôzne požiadavky.

Preto je pre nás veľmi dôležité byť v blízkosti našich zákazníkov a poskytovať im individuálne riešenia. 

Využite naše know-how pre vašu aplikáciu!

Sme radi, že Vás podporujeme pri optimalizácii vašich procesov čistenia a zvárania, od výberu čistiacich prostriedkov až po celú technológiu čistenia. Veľkú pozornosť venujeme vysokej kvalite výrobkov, vysokej efektivite nákladov a garantujeme najkratšie dodacie doby.

Našou silnou stránkou je uľahčiť optimálnu integráciu produktov do existujúcich procesov. Systémové riešenia pre vyvinutie účinných prostriedkov na čistenie a zváranie sú vypracovávané v spolupráci s vami. Pravidelné semináre a školenia našich zamestnancov o našich zariadeniach, čistiacich prostriedkoch a technológiach zaručujú pre vás optimálne konzultácie.

Naši zamestnanci Vám kompetentne poradia či už pri osobnom stretnutí alebo  telefonicky.

Okrem toho ponúkame komplexné služby našim zákazníkom prostredníctvom našej telefonickej linky pre všetky chemické, biotechnologické a technické otázky a tipy týkajúce sa použitia našich produktov.

Náš servis pre Vás v našej centrále

Náš zákaznícky a trhovo špecifický dosah je doplnený o komplexný servis v našej centrále.

Radi Vás privítame na prezentácii našich zariadení v našej centrále; kontaktujte nás a dohodnite si stretnutie.

Okrem toho ponúkame aj produktové školenia pre používateľov a pre našich predajcov.

Naše oddelenie aplikačnej technológie Vám pomôže nájsť vhodné systémy a čistiace prostriedky podľa vašich požiadaviek na čistenie dielov. Ponúkame Vám možnosť poslať znečistené súčiastky, spolu so všetkými potrebnými informáciami o nich a ich znečisteniach nášmu technickému oddeleniu.

Privítame, keď nám pošlete vzorku čistiacej kvapaliny zo zariadenia, ktoré ste si od nás zakúpili. Otestujeme, či má použitý čistiaci prostriedok dostatočnú čistiacu účinnosť. Vzorku z čistiaceho kúpeľa skontrolujeme a keď  bude potreba, zabezpečíme úpravu čistiaceho prostriedku podľa vašich požiadaviek.

Naša služba priamo na mieste

Sme kompetentným partnerom pre efektívne čistenie a zváranie a venujeme veľkú pozornosť udržateľnosti a ochrane zdravia a životného prostredia (OSHE).

Našimi systémovými riešeniami sa zameriavame na optimalizáciu existujúcich procesov u zákazníka a prezentáciu alternatív.

Radi Vám pomôžeme pri hľadaní optimálnych systémových riešení a predstavíme Vám účinný čistiaci výkon našich vysoko kvalitných výrobkov. Neustále sa chceme starať nielen o vaše otázky a poradenstvo k našim systémom a výrobkom, ale aj o témy, ako je bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Ďalej Vám ponúkame špeciálnu službu pre naše inovatívne umývacie zariadenia BIO-CIRCLE.

Naše zariadenia môžete testovať počas 4 týždňov pred ich zakúpením.

Aby bolo možné zaručiť správne fungovanie našich umývacích zariadení BIO-CIRCLE aj po zakúpení, musia byť v pravidelných intervaloch čistené. Preto Vám ponúkame komplexný servis zariadení na mieste, poskytnutý našimi vyškolenými servisnými technikmi. Zariadenia môžu byť servisované trikrát (SP3), štyrikrát (SP4) alebo v prípade veľmi častého používania desaťkrát (SP10) za rok.

Okrem toho Vám ponúkame 8-ročnú ochranu zariadenia. Takýmto spôsobom udržíte prevádzkové náklady na minime a máte zaručený zdroj s potrebnými náhradnými dielmi.

 

Naše služby:

  • kvalifikované osobné technické poradenstvo poskytované našimi obchodnými zástupcami
  • zákaznícky servis cez telefón a konzultácie priamo na mieste 
  • kooperatívny vývoj systémových riešení, ktoré sú šité na mieru Vašim požiadavkám 
  • prezentácia našich výrobkov a zariadení priamo na mieste alebo v našej centrále 
  • školenia a zaškolenie k produktom pre používateľov a našich predajcov 
  • analýza vašich znečistených súčiastok alebo vzoriek z čistiaceho kúpeľa
  • špeciálne služby pre naše umývacie zariadenia BIO-CIRCLE  (čistenie, servis, ochrana zariadenia) 

Kontakt

Podporujeme našich zákazníkov a odborne im pomáhame v každom aspekte. Neváhajte využiť naše odborné poradenstvo - kontaktujte nás!

  • tel.: +421(0)2 44 88 59 27
  • e-mail: office@bio-circle.sk

Kontaktujte nás