Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies Ochrana osobných údajov

E-WELD Shield

Ošetrenie roštov prípravkom E-WELD Shield pri rezaní plazmou a laserom zabraňuje tvorbe veľkých nánosov trusky. To uľahčuje čistenie roštov a predlžuje ich životnosť. Znamená to, že používanie prostriedku E-WELD Shield nielen šetrí čas, ale aj znižuje finannčné náklady.

Znížte vaše výdavky!

Systémy pre plazmové a laserové rezanie majú predĺženú životnosť nakoľko nie je potrebná tak častá výmena roštov a ich čistenie je menej časovo náročné. Znamená to, že systémy môžu byť v prevádzke dlhšie a môžu za rovnaký čas vyprodukovať kvantitatívne väčšie množstvo obrobkov. Redukcia trusky je zárukou lepšej kvality obrobkov, nakoľko sú na roštoch rovnomerne uložené.  

Jednoduché, ergonomické, efektívne 

E-WELD Shield dôkladne premiešajte a aplikujte pomocou striekacej pištole na nové alebo vyčistené rošty. Je veľmi hospodárny, nakoľko má vysokú výdatnosť – 1 kg zvyčajne postačuje na cca. 20 m2. Keramické častice nachádzajúce sa v prípravku účinne zabraňujú tvorbe trusky, ktorá vzniká pri procesoch plazmového a laserového rezania. Produkt neobsahuje prchavé organické látky, práca s ním je bezpečná a nepodlieha povinnosti označovania podla nariadenia CLP. 

Viac

VÝHODY

  • Úspora času:

           Rýchle a jednoduché odstraňovanie trusky z roštov vďaka jej menšej priľnavosti. 

  • Úspora finančných prostriedkov: 

           Rošty nie je potrebné tak často meniť.

           E-WELD Shield predlžuje životnosť roštov.

  • Zvyšuje kvalitu:

           Zabezpečuje kvalitu obrobkov vďaka rovnomernej podpore, ktorú poskytujú rošty.

PRODUKTY
Vorteile
E-WELD Shield striekacia pištoľ
-
E-WELD Shield
-