Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies Ochrana osobných údajov

FOR CLEAN rad produktov

Rad nových čistiacich prostriedkov Bio-Circle FOR CLEAN je zameraný na vysoko efektívne čistenie so šetrným prístupom k životnému prostrediu. Čistiace prostriedky sú riešením pre priemyselné čistenie v manuálnych aj strojových aplikáciách.  

Čistiace prostriedky zaručujú maximálny výkon čistenia povrchov od minerálnych a rastlinných olejov a tukov, sadzí a zvyškov hmyzu. Produkty veľmi citlivo a vysoko efektívne čistia povrchy z rôznych druhov materiálov, ako je guma, kov, plasty, drevo a keramika. 

So zníženým obsahom VOC sú bezpečné pre používateľov, šetrné k životnému prostrediu a zároveň vysoko efektívne. Ich klasifikácia bez povinnosti označenia ich zaraďuje medzi bezpečné čistiace prostriedky.

Boli vyvinuté na základe najnovších materiálových trendov, ktoré sú schopné efektívne pracovať pri nízkych teplotách a nepodliehajú povinnosti označovania podľa nariadenia CLP. Rad inovatívnych čistiacich prostriedkov bol vyvinutý na efektívne a univerzálne použitie. 

Vďaka svojim vlastnostiam, nepodliehajú žiadnemu špeciálnemu režimu skladovania a prepravy. Neobsahujú nebezpečné látky, čo zaručuje zníženie nákladov. Netreba pri nich dodržiavať žiadne špeciálne skladovacie podmienky. 

Čistiace prostriedky vyrobené z obnoviteľných surovín podstatne znížujú negatívny vplyv na životné prostredie. Pri vývoji čistiacich prostriedkov FOR CLEAN bola venovaná pozornosť tomu, aby boli vhodné aj pre potravinársky priemysel. Čistiaci prostriedok  FOR CLEAN V má certifikát NSF, takže môže byť bez akýchkoľvek problémov použitý v priemyselných kuchyniach, pri spracovaní mäsa, ale aj v pekárňach. 

Správny čistiaci prostriedok pre každý druh znečistenia.

Čistiace prostriedky v skratke:  

FOR CLEAN: výkonný a šetrný k životnému prostrediu, vhodný do ultrazvukových čistiacich zariadení. 

FOR CLEAN F: nízkopenivý čistiaci prostriedok, vhodný na použitie v čistiacich zariadeniach. Vhodný na čistenie hliníka. 

FOR CLEAN V: mierne viskózny čistiaci prostriedok na čistenie zvislých alebo naklonených povrchov s certifikátom NSF.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=mhhCHMcBsAI

Viac

VÝHODY

  • vysoký čistiaci výkon 
  • bezpečné použitie
  • univerzálne použiteľné 
  • šetrné k životnému prostrediu
PRODUKTY
Vorteile
FOR CLEAN
-
FOR CLEAN F
-
FOR CLEAN V
-