Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies Ochrana osobných údajov

CB 100 rad produktov

Čistiaci a odmasťovací rad prostriedkov pripravených na okamžité použitie na manuálne aj strojové použitie využívajúca silu prírody.

Efektívny rad čistiacich prostriedkov CB 100 nepodlieha žiadnemu označovaniu. Je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu ochranu pre používateľov a zároveň znižoval dopad na životné prostredie na minimum. Čistiaci rad CB 100 bez obsahu prchavých organických zlúčenín VOC alebo s VOC redukovaným na báze vody, vyrobený z obnoviteľných surovín, je obzvlášť vhodný pri odstraňovaní pretrvávajúcich extrémnych nečistôt a povrchových zvyškov v priemysle a výrobe.

Prirodzeným spôsobom a bezpečne odstraňuje odolné nečistoty ako špeciálne tuky, gumy, bitúmenové a voskové zvyšky, oleje a pasty z ocele, nehrzdavejúcej ocele, hliníka a ďalších kovových povrchov. Povrchy zostávajú nezmenené a ich pôvodný vzhľad je obnovený. Čistiaci rad je pripravený na okamžité použitie, čo zabraňuje odchýlkam pri riedení a zaručuje tak vynikajúci čistiaci výkon.

Je obzvlášť vhodný ako ekologicky šetrná alternatíva k čistiacim prostriedkom obsahujúcim prchavé látky VOC a petroleja v kovospracujúcom, automobilovom a leteckom priemysle, ale aj pri údržbe a servise, napr. v osobnej alebo nákladnej doprave. Vynikajúca rozpúšťacia sila umožňuje odstrániť aj odolné tuky, oleje, lepidlá a farby z foriem a súčiastok, a tak pripraviť diely pre ďalšie spracovanie. Rad výrobkov CB 100 je recyklovateľný a nehorľavý, takže sa výborne hodí na manuálne aj strojové použitie, napr. v umývacích stoloch BIO-CIRCLE, v čistiacom zariadení CLEAN BOX Max a na údržbu a servis strojných súčastí a motorov.  Čistiaci rad CB 100 sa vyznačuje dlhou životnosťou, počas ktorej je bezpečný pre životné prostredie a používateľov a jej čistiaci výkon je dlhodobo nemenný.

Viac

VÝHODY

  • na odstraňovanie odolných nečistôt, ako sú špeciálne tuky, gumový oter, zvyšky živice, vosky, oleje a pasty
  •  údržby motorov
  • silná rozpúšťacia sila s dlhým konštantným čistiacim výkonom
  • dlhá životnosť, je recyklovateľná
  • náhrada petroleja a rozpúšťadiel
  • nepodlieha povinnosti označovania podľa nariadenia CLP
  • na manuálne aj strojové použitie
PRODUKTY
Vorteile
CB 100
-
CB 100 Alu
-