Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies Ochrana osobných údajov

BIO-CIRCLE L rad produktov

Čistiace tekutiny BIO-CIRCLE L na báze vody bez obsahu rozpúšťadiel boli špeciálne vyvinuté pre použitie v umývacích zariadeniach BIO-CIRCLE, a to ako pre manuálne, tak aj pre mechanické aplikácie. Čistia rýchlo, jednoducho, ekologicky a bezpečne aj silno znečistené diely užívateľsky príjemným spôsobom. Eko-kompatibilné a ekonomické riešenie pre účinné odstránenie olejov, tukov a nečistôt zo súčiastok, obrobkova motorov. Odstraňujú odolné nečistoty, ako sú rezné oleje, rezné chladiace emulzie, antikoróznu ochranu, tuky a podobné nečistoty. 

Čistiace tekutiny BIO-CIRCLE sú pripravené na okamžité použitie, čo eliminuje riziko nesprávneho riedenia a kvalitatívnych odchýlok, ako aj potrebu pravidelnej analýzy čistiaceho kúpeľa. Prírodné mikroorganizmy nachádzajúce sa v čistiacich kvapalinách biologicky rozkladajú tuky a olejové nečistoty. Olej je rozdelený na CO2 a vodu. Prostredníctvom toho zaručujú čisté a dôkladné čistenie dielov, ako aj dlhú životnosť s trvalo vysokou čistiacou schopnosťou. V porovnaní so studenými čistiacimi prostriedkami majú až štyrikrát dlhšiu životnosť. Aj pri väčšom znečistení dosahujú konštantne dobré výsledky.

Čistiace tekutiny BIO-CIRCLE sú na báze vody, nepoškodzujú povrchy, je možné s nimi čistiť všetky druhy materiálov, od plastov až po oceľ. Špeciálne antikorózne inhibítory poskytujú dočasnú ochranu dielov po očistení.

Obsahujú povrchovo aktívne látky, ktoré sú na báze obnoviteľných zdrojov. Neobsahujú žiadne rozpúšťadlá ani studené čistiace prostriedky, takže neuvoľňujú žiadne emisie prchavých organických zlúčenín – sú v súlade so smernicou o organických prchavých zlúčeninách. Nepodliehajú povinnosti označovania podľa nariadenia CLP, takže ich používanie, skladovanie a manipulácia je jednoduchá a bezpečná. BIO-CIRCLE tekutiny nepredstavujú žiadne nebezpečenstvo pre človeka a životné prostredie a zároveň sú vysokoúčinné a hospodárne.

Viac

VÝHODY

  • nepoškodzujú povrchy materiálov 
  • poskytujú dočasnú ochranu proti korózii (obsahujú antikorózne inhibítory) 
  • bez obsahu organických prchavých zlúčenín (VOC-free)
  • bez označenia 
  • na báze vody 
  • čistia pomocou povrchovo aktívnych látok na báze obnoviteľých zdrojov 
  • odstraňujú oleje, tuky a nečistoty
  • obsahujú prírodné mikroorganizmy 
  • oleje a tuky sú odbúravané 
  • dlhá životnosť čistiaceho kúpeľa, menej odpadu 
PRODUKTY
Vorteile
BIO-CIRCLE L EVO
-
BIO-CIRCLE L
-
BIO-CIRCLE L ULTRA
-

Zodpovedajúce čistiace prostriedky

BIO-CIRCLE L
BIO-CIRCLE L
Používa sa na čistenie a odmasťovanie dielov v dielňach,...
BIO-CIRCLE L ULTRA
BIO-CIRCLE L ULTRA
BIO-CIRCLE L Ultra je mimoriadne silná čistiaca...

MATCHING ACCESSOIRIES 

Perfectly equipped at all times 

With the original accessories for your BIO-CIRCLE product you’re always on the safe side, be it stainless steel inserts, brushes or filters.

To the accessories overview

Čo hovoria zákazníci:

Bio-Circle tvätten står i vårt lackeri och används där i vår underhållsavdelning, vi använder den för att rengöra våra applicerings system i PVC....

Bio-Circle tvätten står i vårt lackeri och används där i vår underhållsavdelning, vi använder den för att rengöra våra applicerings system i PVC. Applicerings systemet behöver regelbunden rengöring och det görs nu enbart i vår Bio-Circle tvätt. Då vi genom åren tvättat med många olika utrustningar har Bio-Circle Liquid visat sig vara den absolut bästa.
Všetky recenzie

OCHRANA ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA A KVALITA

"Myslíme si, že dobrovoľná implementácia systému environmentálneho manažmentu je správnou cestou k neustálemu zlepšovaniu ochrany životného prostredia." Birgit Große, generálna riaditeľka, Nemecko

Zisti viac

Making Green Work

"Udržateľnosť pre nás znamená, prevzatie zodpovednosti za naše podnikanie a spoločenské pôsobenie, ako aj za samotné životné prostredie." Ulrich Berens, predseda dozornej rady

Zisti Viac