Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies Ochrana osobných údajov

AD(hesive) rad produktov

Existujú tri inovácie na lepenie: CleanAD(hesive)200. Už sú preč dni označovania nebezpečenstva a komplikovanej ochrany zamestnancov (odsávacie systémy a ochranné pracovné pomôcky). Tri čistiace prostriedky s penetračnými vlastnosťami vyčistia povrch a penetrujú ho v jednom kroku. Tuky, oleje a zvyšky lepidla sa dajú ľahko odstrániť a zároveň sú vhodné na zvýšenie pevnosti lepidla nanáročných povrchoch, ako sú PVC a PE. Sila lepidla sa niekoľkokrát zosilňuje. Zvyšky z CleanAD(hesive) zosilňujú lepiacu silu. Nie je potrebné čakať na odparenie, materiál môžete prilepiť aj na mokrý povrch. Flexibilnejší pracovný čas vďaka lepeniu ihneď po čistení. Po odparení je na povrchu stále dosť zvyškov nato, aby sa dosiahlo zosilnenie priľnavosti.

Čistiace prostriedky bez označenia sú založené na obnoviteľných surovinách a môžu sa skladovať a používať kdekoľvek. Odsávanie počas aplikácie prostriedku už nie je potrebné.

Viac

VÝHODY

Clean AD(hesive) 200

  • ODSTRAŇUJE tuky, oleje a zvyšky lepidla 
  • ČISTÍ plasty, ako napr. PVC a PE, a kovy  
  • 5-krát vyššia lepiaca priľnavosť 
  • nízky obsah zvyškov
  • vhodný pre potravinársky priemysel
PRODUKTY
Vorteile
Clean AD(hesive) 200
-
Remove AD(hesive) 200
-