Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies Ochrana osobných údajov

SURFOX rada produktov

ELEKTROCHEMICKÉ ČISTENIE ZVAROV

PRE UŠĽACHTILÚ OCEĽ

Čistiace zváracie prostriedky SURFOX sú vysokoúčinné na odstraňovanie tepelných sfarbení po zváraní ušľachtilej ocele (TIG bodové zváranie a MIG pulzné zváranie), bez narušenia základného povrchu materiálu. Podporujú tvorbu ucelenej, odolnej, pasívnej vrstvy oxidu chrómu pre ochranu ušľachtilej ocele pred ďalšou koróziou.

SURFOX produkty sú bezpečnou, rýchlou a efektívnou alternatívou k veľmi nebezpečným moriacim pastám a abrazívnemu čisteniu zvarov, ako je kefovanie alebo brúsenie.

Viac

VÝHODY

  • BEZPEČNÉ    Čistiace elektrolity SURFOX majú certifikát NSF pre použitie v potravinárskom priemysle a nepredstavujú žiadne zdravotné riziko pre zamestnancov.
  • RÝCHLE   Čistenie a pasivácia u TIG zvaru pri rýchlosti 1 až 2 metre za minútu.
  • JEDNODUCHÉ POUŽITIE  Integrované dávkovacie čerpadlo automaticky dávkuje elektrolyt z nádrže do snímacieho hrotu SURFOX zariadenia tak, aby bol zaručený nepretržitý proces čistenia.
PRODUKTY
SURFOX 205
-
SURFOX 305
-
SURFOX Mini Generation 5
-