Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies Ochrana osobných údajov

SURFOX rad produktov

ELEKTROCHEMICKÉ ČISTENIE ZVAROV

PRE NEHRDZAVEJÚCU OCEĽ

Čistiace zváracie prostriedky SURFOX sú vysokoúčinné na odstraňovanie tepelných sfarbení po zváraní nehrdzavejúcej ocele (TIG bodové zváranie a MIG pulzné zváranie), bez narušenia základného povrchu materiálu. Podporujú tvorbu ucelenej, odolnej, pasívnej vrstvy oxidu chrómu na ochranu nehrdzavejúcej ocele pred ďalšou koróziou.

SURFOX produkty sú bezpečnou, rýchlou a efektívnou alternatívou k veľmi nebezpečným moriacim pastám a abrazívnemu čisteniu zvarov, ako je kefovanie alebo brúsenie.

Viac

VÝHODY

  • BEZPEČNÉ - čistiace elektrolity SURFOX majú certifikát NSF na použitie v potravinárskom priemysle a nepredstavujú žiadne zdravotné riziko pre zamestnancov.
  • RÝCHLE - čistenie a pasivácia u TIG zvaru pri rýchlosti 1 až 2 metre za minútu.
  • JEDNODUCHÉ POUŽITIE - integrované dávkovacie čerpadlo automaticky dávkuje elektrolyt z nádrže do snímacieho hrotu SURFOX zariadenia tak, aby bol zaručený nepretržitý proces čistenia.
PRODUKTY
Vorteile
SURFOX 205
-
SURFOX 305
-
SURFOX Mini (Gen. 5)
-