Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies Ochrana osobných údajov

SC rad produktov

Bezozvyškové čistiace a odmasťovacie prostriedky 

Špeciálne čistiace prostriedky SC 100, 200 a 400 sú čistiace a odmasťovacie prostriedky na báze prírodných výťažkov z pomarančovej kôry. Boli vyvinuté pre rýchle, efektívne a takmer bezozvyškové odstránenie odolných a inkrustovaných znečistení, ktoré sa vyskytujú v priemysle a remeselníctve. Spoľahlivo odstraňujú zvyšky lepidiel, bitúmenov, mazív, grafitov, živíc, olejov a tukov, zvyšky gumy a abrazív z povrchov, ako je kov, kameň, betón, mramor, obklad, drevo a sklo. Rýchly čistiaci účinok a následné rýchle odparovanie umožňujú v krátkom čase ďalšie spracovanie. Dokonca aj odstránenie zoživičnatených mazív nie je problém. Účinne čistia pri izbovej teplote, ale aj pri nízkych teplotách až do -30 °C. 

Špeciálne čistiace a odmasťovacie prostriedky SC možno univerzálne použiť v oblastiach spracovania kovov, plastu, dreva, gumy, v tlačiarenskom a textilnom priemysle, ale aj pri údržbe a servisných prácach. Účinne a rýchlo čistia aj motorové a strojné súčiastky od oleja a mastnôt. Sú vhodné na odstraňovanie škvŕn a rozpúšťanie terpentínom rozpustných prírodných živíc, napr. kolofónie, borovicových a dammarových živíc. 

Extrakt z pomarančovej kôry: prírodný esenciálny olej z pomarančovej kôry je získaný ekologicky šetrným výrobným procesom - lisovaním za studena. Pomarančová kôra je lisovaná pri nízkej teplote a upravovaná pomocou šetrných fyzikálno-technických metód. Obsah výťažkov z pomarančovej kôry je 0,3 – 0,5 %. Má mimoriadne dobré vlastnosti ako riedidlo a čistiaci prostriedok. 

Okrem jeho použitia ako rozpúšťadla živíc a olejov, je používaný aj ako aromatická látka v potravinárskom a kozmetickom priemysle. 

Viac

VÝHODY

  • na báze prírodných výťažkov z pomarančovej kôry
  • vysokoúčinné odstraňovanie zvyškov lepidiel, bitúmenov, mazív, grafitov, živíc atď.
  • príjemná citrusová vôňa
  • univerzálne na kovy, plasty, drevo, gumu, tlačiarenský a textilný priemysel 
  • bez obsahu chlórovaných uhlovodíkov (CHC) a freónov (CFC)
  • nezanechávajú prakticky žiadne zvyšky
  • na báze prírodných výťažkov z citrusov
  • použiteľné pri extrémnych znečisteniach
PRODUKTY
vtm_short_desc
short_desc
Top Unterschiede zu Familienprodukten
Veľkosť balenia
Balenie
pH-Wert
Obsah VOC (%)
Bod vzplanutia (C°)
SC 100
-
-
-
0.50000
fľaša z pocínovaného plechu
nicht relevant
100
12
SC 200
-
-
-
0.50000
fľaša z pocínovaného plechu
nicht relevant
100
14
SC 400
-
-
-
0.50000
fľaša z pocínovaného plechu
nicht relevant
100
35