Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies Ochrana osobných údajov

E-NOX rad produktov

Starostlivosť a čistenie nehrdzavejúcej ocele

Produkty z rady E-NOX boli špeciálne vyvinuté pre čistenie, starostlivosť a ochranu všetkých citlivých kovových povrchov, ako sú napríklad povrchy z nerezovej ocele alebo eloxovaného hliníka.

Všetky výrobky z radu E-NOX sú bez obsahu kyseliny fluorovodíkovej a dusičnej, čo z nich robí ideálnu voľbu na čistenie a starostlivosť o matné aj leštené povrchy nerezovej ocele, hliníka a farebných kovov. Čistiace prostriedky z radu E-NOX dôkladne odstránia nečistoty, ako sú rôzne zvyšky, zakalenia, šmuhy a škvrny. Ľahko odstránia aj silno zvetrané alebo skorodované povrchy z nerezovej ocele. Bez poškodenia povrchov odstraňujú hrdzu, minerálne a cementové usadeniny alebo lepkavé zvyšky od fólií.

E-NOX Care údržbový olej pre ochranu dodáva povrchom jednotný lesklý vzhľad. Vďaka jemnému ochrannému filmu zostávajú následné odtlačky prstov neviditeľné.

Môže byť použitý v priemyselných a remeselných odvetviach, ale aj v domácnostiach na čistenie, ochranu a údržbu súčiastok, strojov alebo súčastí budov. 

E-NOX Shine a E-NOX Clean sú tiež vhodné pre použitie v potravinárskom priemysle. Pri kuchynských spotrebičoch a systémoch v priemyselných kuchyniach, v pivovaroch, v mliekárňach je čistenie a starostlivosť potrebná nielen pre optický vzhľad, ale najmä z hygienických dôvodov. Zachováva hodnotu povrchovej úpravy hotových aj používaných kovových súčiastok. Chráni diely pri skladovaní aj dlhšiu dobu. Výrobky z rady E-NOX sú vhodné pre všetky povrchy z ušľachtilej ocele. 

Materiály z ušľachtilej ocele sa rozdeľujú na V2A a V4A. Obidva druhy môžu byť použité v interiéri aj exteriéri. Povrchy sú rozdelené do kategórií v závislosti na stupni ich vlákien. Čím jemnejší povrch, tým vyššia je stanovená hodnota (napr. zrno 240, 320 a 600).

Viac

VÝHODY

  • komplexný systém produktov určený na čistenie a starostlivosť o citlivé kovové povrchy 
  • nebezpečné látky – redukované
  • bezpečné a jednoduché použitie 
PRODUKTY
Vorteile
E-NOX Shine
-
E-NOX Care
-
E-NOX Clean
-
E-NOX-I
-